RELMICROS HAKKINDA

RelMicroS öncü bir yarı iletken tasarım şirketidir. RelMicroS, yaratıcılığın, verimliliğin ve performansın, eşit güvenilirlikle sunulmadığı takdirde bir işe yaramayacağına inanan Güvenilir Mikroelektronik Sistemler üretmek amacıyla bir ilham kaynağı olarak başladı.


RelMicroS, dünyayı mikroelektronik sistemlere dayalı olarak değiştirmeyi hedeflemektedir. RelMicroS, ileri teknoloji düğümleri için yarı iletken arızalara dirençli geniş bir yelpazede güvenilir analog, dijital ve karışık sinyal yarı iletken çekirdeklerini tasarlayıp geliştirmektedir.


Gelişmiş mikroelektronik sistemler, havacılık, aviyonik, otomotiv ve tıbbi ameliyatlar gibi kritik uygulamaları tamamen kontrol etmek için geliştirilmiştir. Bu tür uygulamalarda, tek bir başarısızlık felaket sonuçlarına yol açacaktır; sonuç olarak, yarı iletken konusunda güvenilirlik yüksek değer taşır.


Daha iyi bir performans, verimlilik ve işlevsellik elde etmek için yarı iletken endüstrisi, yeni işlevlerin entegrasyonu, cihazların artması ve Moore'un yasasında yakalanan ultra-derin mikrometre-altı teknoloji düğümlerine yönelik yoğun boyut ölçeklendirmesine öncülük etmiştir. Ancak, bu agresif faaliyetler, SOC'lerin daha karmaşık hale gelmesi ve güvenilirlik hatalarına bağlı olarak geri tepmiştir. Sonuç olarak, bu etkileyici performans, verimlilik ve işlevselliği açığa çıkarmak için, güvenilirlik açısından büyük engel teşkil eden tuğla duvarların üstesinden gelinmelidir.


RelMicroS, müşterilerini, öncü düğümler için yüksek verimli, yüksek performanslı ve düşük güçlü tasarımlarla karakterize güvenilir mikroelektronik sistemler sunmak için ihtiyaç duydukları en üstün kalite ile desteklemektedir
.