RELMICROS TASARIM HİZMETLERİ

VLSI devreleri için yoğun ölçeklendirme üstün performans elde etmek adına önemli bir faktördür. Fakat bu ölçekleme, devrenin güvenilirliği üzerinde büyük bir negatif etkiye sahiptir, çünkü ultra-derin mikrometre-altı teknolojilerdeki bozulmanın istenmeyen etkisini arttırır.

RelMicroS, ölçeklendirme sürecinin bu olumsuz etkisine karşı meydan okumaktadır; çünkü RelMicroS, ömür boyu bozulma süreçlerinin olumsuz etkisini tamamen ortadan kaldırmak için en gelişmiş tasarım tekniklerini kullanmaktadır.

RelMicros, daha hızlı ve risksiz olarak güvenilir ürünleri sunma ve pazarlama imkânını sağlamak üzere, yetenekli profesyonel mühendis ekiplerin desteğiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için en güvenilir özel ASIC tasarım hizmetlerini sunmaya kendini adamıştır. Müşterilerimiz esnek tasarım modellerinin keyfini sürmektedir: Anahtar Teslim, Kısmi veya İşbirlikçi tasarım.


Daha fazla bilgi

RelMicroS tasarım hizmeti hakkında daha fazla bilgi için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta gönderiniz.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">