RELMICROS IPS UYGULAMALARI

İletişim

Güvenilirlik; ağ bileşenlerinin, sensörlerin, aktüatörlerin ve denetleyicilerin birbirleri ile bağlandığı siber-fiziksel sistemler gibi iletişim sistemlerinde temel ilgilerden ve başlıca konulardan biridir. Bu sistemler, havacılık, otomotiv, sivil altyapı, enerji, sağlık, üretim ve ulaşım vb. gibi birçok kritik-güvenlik alanlarında hakimdir. Bu tür sistemlerde tek bir bağlantı hatası veya iletişim gecikmesi felaket sonuçlara sebep olabilir. RelMicroS, iletişim sistemlerinin özel ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı güvenilir IP çözümleri paketi sunar.


Nesnelerin İnterneti (IoT)

2020'de İnternet'e bağlı 50 milyar cihaz olacak. IoT, ulaşım, tarım, izleme ve savunma alanlarından evler ve binalar gibi akıllı çevrelere kadar çeşitli alanları kapsamaktadır. IoT cihazları, sürekli bilgi dağılımı için etkili mekanizmalar sağlamak üzere kendi kendine uyarlanabilir ve güvenilir olmak zorundadır. RelMicroS IP'leri, yüksek verimlilik ve düşük güç ile karakterize edilmiş güvenilir IP tasarımlarıyla IoT'yi güçlendirmektedir.


Otomotiv

Otomobiller, konfor, kolaylık ve güvenlik sağlamak için geçmiş zamanlardan çok daha gelişmiş elektronik bileşenleri içerecek şekilde gelişmiştir. Bununla birlikte, otomobiller sıfır-arıza operasyonunu gerçekleştirebilecek çok özel güvenilir tasarımlar gerektiren zorlu çalışma koşullarıyla yüzleşmektedir. RelMicroS, bu hızlanan endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek benzersiz güvenilir IP'ler tasarlayarak otomotiv endüstrisinin gelişimine katkıda bulunuyor.